Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Domácí premiéra! Arma chce skolit favorita

Ústí nad Labem – Zvítězit a odčinit týden starou porážku v Ostravě. Fotbalisté Ústí nad Labem nemohou jít do pátečního utkání s jiným cílem, v jarní domácí premiéře změří od 18.00 síly s třetí Opavou, která rovněž neprožila ideální start jara.

10.3.2017

Ze zápasu Army v Ostravě.Foto: Deník/Pavel Sonnek

„Mrzí mě, že jsme zápas neodehráli odvážněji. I když oproti prvnímu utkání v Ústí nad Labem jsme podali lepší výkon a byli více vyrovnanějším soupeřem," povídal kouč Skála po zápase na hřišti Baníku. Jeho tým tam třikrát inkasoval a vrátil se s porážkou 0:3.

„Byla škoda, že jsme neproměnili dvě velké šance v prvním poločase. Tam se z našeho pohledu utkání lámalo, protože za stavu 1:1 by se nám ve druhé půli hrálo určitě lépe," litoval kouč Severočechů.

Další šanci dostane jeho tým v utkání se Slezany. Ti jsou v tabulce třetí, ale v úvodním jarním klání museli proti Znojmu dotahovat dvougólové manko. První vzájemný zápas v Ostravě skončil remízou 1:1, v pátek se ale bude Ústí spoléhat na podporu svých fanoušků. Zvládne to?