Jako první se utkaly Prackovice s Valtířovem, po nerozhodné první půli, v níž vstřelil každý tým jednu branku, se po přestávce prosazovali už jen střelci Valtířova, který si tak připsal výhru 3:1.

Prozatímní lídr, béčko Chuderova, vyzval Těchlovice a se soupeřem se nečekaně natrápil. Hosté po poločasové přestřelce překvapivě vedli 3:2, jenže neudržitelný Elmerich, jenž se osamostatnil na čele tabulky střelců, rozhodl čtyřmi góly o výhře Chuderova 4:3.

Odpolední program patřil oběma dorosteneckým týmům. Ten z Velkého Března zvládl souboj s muži Boletic a po dvou brankách Výborného a jedné Štromajera se Šimáčkem zvítězil s přehledem 4:1.

V duelu Chuderova s Verneřicemi padlo 15 branek

Dorost domácích Neštěmic měl úkol ještě těžší, jelikož řada starších dorostenců vypomáhala A týmu na turnaji v Děčíně. I přesto si však svěřenci trenéra Jandy poradili a připsali si cenný skalp mužského týmu Verneřic. Dvoubrankové vedení v první půli zařídili Nauš a Trejbal, za hosty už jen snižoval Rokos.

Po čtyřech kolech tak vede rezerva Chuderova, stíhá ji domácí dorost, jenž má odložené utkání z minulého týdne k dobru. Nejlepším střelcem je Elmerich z Chuderova, který nastřádal už 11 branek. Příští kolo svede dohromady Chuderov s Prackovicemi (10), od 12 vyzve Velké Březno Valtířov, následují duely Těchlovice s dorostem Neštěmic a Verneřice s Boleticemi.

Memoriál Jaroslava Zabloudila, 4. koloPrackovice - Valtířov 1:3 (1:1). Branky: Čech - F. Jackel, Vanča, Patyk
Chuderov B - Těchlovice 4:3 (2:3) Branky: Elmerich 4 - Šindelář, Trlica, Fiala
Boletice - V. Březno dorost 1:4 (1:1) Branky: Klaban R. - Výborný 2, Štromajer, Šimáček
Neštěmice dorost - Verneřice 2:1 (2:0) Branky: Nauš, Trejbal - P. Rokos
Tabulka po 4. kole: 1. Chuderov B 12, 2. dor. Neštěmice 9, 3. dor. V. Březno 6, 4. Verneřice 6, 5. Valtířov 4, 6. Boletice 4, 7. Těchlovice 3, 8. Prackovice 0