„S předvedenou hrou v žádném případě spokojeni být nemůžeme. Před zápasem jsme si říkali určité herní a taktické pokyny, které jsme však neplnili. První poločas to byla z naší strany mizérie, takto se o postup hrát nedá," zlobil se na klubovém webu trenér Brné Milan Česlák.

Jeho svěřenci se proti papírovému outsiderovi vůbec nedostávali do šancí. „Věděli jsme, že soupeř přijede nabuzený a že bude chtít získat nějaké body, což si vlastně splnil. S výsledkem ale můžeme být docela spokojení, protože za celý zápas jsme si snad nevytvořili pořádnou šanci, byly tam jen nějaké náznaky, pološance. Když to shrnu, remíza byla spravedlivá. Soupeř si nezasloužil prohrát," uznal Česlák.

SKALP BRNÉ NEZÍSKALI

Podobně viděl duel i trenér Libouchce Václav Strádal: „Minimálně v prvním poločase jsme byli jednoznačně lepším týmem a dostali jsme se i do několika šancí. Domácí neměli nic. Opět jsme si dokázali, že se nám proti týmům z horních pater tabulky daří, z první čtyřky jsme porazili Jílové, Pokratice i Lovosice B. Chyběl nám jen skalp Brné a ten jsme bohužel nezískali," litoval kormidelník Libouchce a dodal:

„S výkonem hráčů jsem ale maximálně spokojený, diváci viděli kvalitní kopanou, hrálo se v obrovském tempu a jedinou kaňkou je, že jsme nevyhráli. V penaltách vyčerpaly oba týmy všechny hráče včetně brankářů a ve třinácté sérii se Tomáš Palaščák netrefil. To se ale stává."

Brná – Libouchec 1:0 po PKRozhodující penalta Gajdarski. Rozhodčí: Matas. ŽK: 4:4. Diváci: 160.
Brná: Novák – Prousek, T. Heřman, Večeřa, Seidl – Nasko (60. Koranda), Bartoš (89. Gajdarski), Smetana, Guth – Michajlov (46. Betka), Gibala.
Libouchec: Pluhař – Balog, Novák, Kučera, Slavka – Wild, Šum, Studený, Kabát (75. Palaščák) – Němeček, Hejna.