Tým trenéra Petra Němce se po poslední výhře 2:0 na půdě Vyšehradu dokonce vyhoupl na první místo tabulky Národní ligy, kde bude chtít zůstat i po pátečním domácím souboji s Opavou.

Pozor na Pospěchy

„Chceme vytěžit co nejvíce z naší aktuální dobré formy a nejlépe vyhrát. Víme ale, že to nebude jednoduché utkání," říká zkušený záložník Jan Martykán před pátečním zápasem, který má na Městském stadionu výkop v 18 hodin.

Severočeši se v něm utkají s aktuálně devátým týmem tabulky, který má na kontě 10 bodů. „Opava má velmi kvalitní tým, i když v tabulce není úplně nahoře. Za vše ale mluví to, že za ni hrají oba Pospěchové, na což si musíme dávat největší pozor," varuje kapitán ústeckého týmu.

Jistě, opatrnost je na místě, ale Arma je momentálně v takové formě, kterou by jí mohl kde kdo závidět. Pryč jsou ty časy, kdy tým v loňské sezoně bojoval o záchranu…

Předposlední domácí zápas

„Největší rozdíl je asi v psychice, dovolíme si věci, které bychom si normálně nedovolili, navíc nám ještě vycházejí. Štěstí se prostě přiklání k nám a to je jedině dobře," říká „Márty".

Se svými spoluhráči má v utkání s Opavou o motivaci postaráno. „Je to náš předposlední podzimní zápas doma, musíme ho zvládnout a ještě si polepšit v tabulce. Snad se trochu umoudří počasí a přijde nám fandit co nejvíce diváků," přeje si zkušený špílmachr ústecké Army.