„S výsledkem zápasu jsem spokojený, ale bylo vidět, že je to příprava, na obou stranách bylo k vidění opravdu hodně nepřesností," přiznal kormidelník FK Ústí Lukáš Přerost. Jeho tým si už v prvním poločase vytvořil dvoubrankový náskok, po přestávce pak přidal třetí trefu kanonýr Veverka. „Měli jsme více šancí a myslím, že jsme vyhráli zaslouženě," řekl Přerost.

Trenér Ústečanů dal v sestavě znovu šanci většině hráčů, kteří jsou na severu Čech na zkoušce. „Velmi dobře se zatím jeví Pávek, Maněv či Kuč. Během soustředění nás ale čekají další dva zápasy, takže je ještě chceme vidět v akci. Prvním hráčem, se kterým jsme se rozloučili, je Jovanovič. Ten nás nezaujal," prozradil kouč Army.

Nyní na jeho svěřence čeká náročný týden, během kterého absolvují další dva přípravné zápasy. „Ve středu se utkáme s německou Chotěbuzí, asi se bude hrát někde na půli cesty. V sobotu pak sehrajeme zápas s naší farmou z Lovosic, kterým soustředění zakončíme," dodal na závěr Lukáš Přerost.

FK Ústí – Baník Most 3:0 (2:0)

Branky: Laibl, Maněv, Veverka.

FK Ústí: 1. poločas: Tvrdoň – Pavlata, Vaněk, Pávek, Šraga – Martykán, Králík, Jovanovič – Maněv, Hadžič, Laibl. 2. poločas: Zacharda – Pavlata, Zeman, Pávek, Pícha – Kuč, Novotný, Veverka – Dolejš, Smola, Vabič (70. Malec). Trenér: Přerost.