„Bylo to opravdu velké překvapení, Žižkov do té doby doma body neztrácel. Je vidět, že se hráči Zlína chytli, v posledních dvou kolech zvítězili," všiml si kouč ústecké Army Přemysl Bičovský.

Jeho tým půjde do boje na půdě Moravanů oslaben o dva hráče. Mimo dlouhodobě zraněného Dragouna bude mužstvu chybět i středopolař Patrik Hrošovský. „Nesmí hrát kvůli čtyřem žlutým kartám. Samozřejmě je to pro nás velké oslabení, Patrik tvoří naši hru, je pro nás na hřišti hodně důležitý. Věřím ale, že hráč, který nastoupí na jeho místě, svou úlohu zvládne," říká před bitvou Bičovský.

Utkání Fastav Zlín – FK Ústí nad Labem má výkop v sobotu v 17 hodin. „Víme, že nás ve Zlíně nečeká nic jednoduchého, ale naším cílem je samozřejmě vyhrát, jinak bychom tam ani nemuseli jezdit. Rozhodně neplánujeme hrát na remízu," říká odhodlaně kormidelník ústecké Army.

A na co si jeho svěřenci musí dát největší pozor? „Určitě na standardní situace, Zlín má ve svém kádru spoustu vysokých a šikovných hráčů," varuje Bičovský před soubojem sousedů v tabulce.

Severočeši získali v dosavadních jedenácti kolech stejně jako Zlín 14 bodů a na deváté příčce druholigové tabulky jsou tak jen díky lepšímu skóre. Zůstanou před soupeřem i po utkání?