„V prvním poločase, kdy se hrálo za příznivých klimatických podmínek, splňovalo utkání parametry z obou stran. Ačkoliv jsme ho vyhráli 4:0, bylo pro nás Litoměřicko důstojným soupeřem. Po přestávce už nebyly podmínky pro fotbal ideální, prostřídali jsme sestavu a kvalita hry už nebyla ideální. I proto soupeř snížil na konečných 2:4. Celkově jsem ale s přípravným obdobím spokojený," nechal se po utkání slyšet kormidelník Army Jiří Skála.

KÁDR UŽ JE UZAVŘENÝ

Podle jeho slov už je kádr Severočechů uzavřený. „S hráči, kteří nastoupili proti Litoměřicku, počítáme pro podzimní část sezony," potvrdil Skála s tím, že posledním hráčem, který mužstvo opustil byl stoper Jiří Piroch z Plzně. „Byl u nás jen na testech, bylo to tak předem domluvené."

A byla už sestava proti Litoměřicku podobná té, se kterou vykročí Ústečané do podzimní části? „Nebyla. Nepřistoupili jsme k tomu jako ke generálce. Dali jsme opět šanci všem hráčům, které máme k dispozici. Chtěli jsme ještě některé kluky vidět na jiných postech," doplnil Skála.

MOL CUP BEROU VÁŽNĚ

Opravdovou generálkou tak bude pro Armu až první kolo MOL Cupu, ve kterém se za týden střetne s lepším z divizních soupeřů – Štětí nebo Pěnčín-Turnov.

„Tam už by měla jít na trávník sestava, se kterou vstoupíme do Národní ligy. Pohár bereme velice vážně, chceme postoupit co nejdále a zajistit si tak kvalitní konfrontaci s lepšími týmy. Třeba i prvoligovými," dodal na závěr trenér Army.

FK Litoměřicko – FK Ústí nad Labem 2:4 (0:4)Branky: 54. Kacafírek, 89. Hanuš – 15. a 16. Výborný, 35. Procházka, 43. Pouček. Diváci: 100.

Sestava Ústí: 1. poločas: Tvrdoň – Zeman, Zukič, Peterka, Pícha – Miskovič, Myslivček – Moulis, Výborný, Procházka – Pouček. 2. poločas: Zacharda – Pícha, Zukič, Seidl, Šnirc – Martykán, Kateřiňák – Procházka, Výborný, Leibl – Jindráček.