„Pohár bereme velice vážně, chceme postoupit co nejdále a zajistit si tak kvalitní konfrontaci s lepšími týmy. Třeba i prvoligovými," řekl již před časem trenér Severočechů Jiří Skála.

Letošní ročník pohárové soutěže přináší i řadu změn. Tou nejdůležitější je fakt, že skončí-li utkání nerozhodně, nedojde hned na pokutové kopy, ale ještě předtím následuje prodloužení na dvakrát 15 minut. Další změnou oproti minulým ročníkům je, že se od druhého kola dál budou dvojice losovat, ruší se tedy pavouk.

V pozdějších fázích MOL Cupu pak odpadnou i dvoukolové duely, které si Arma vyzkoušela v předchozích letech s Jabloncem či Duklou Praha.

PERMANENTKY JSOU ZA STEJNOU CENU

Fanoušci modro-bílých si mohou navíc už nyní zajistit permanentní vstupenky na následující ročník Národní ligy, které platí i na domácí utkání MOL Cupu. Celoroční vstupenky jsou k dostání už nyní na sekretariátu FK Ústí nad Labem, ve třetím patře Městského stadionu, a to v pracovních dnech od osmi do patnácti hodin.

Cena permanentní vstupenky zůstala stejná, jako v předchozích letech, tedy 600 korun, a její držitelé se opět mohou těšit na spoustu zajímavých soutěží, které si pro ně marketingové oddělení ústeckého klubu během sezony nachystá.