„Prvních dvacet minut byli domácí jasně lepší, přehrávali nás a téměř nás nepustili z vápna. Výborně hrál Josef Němec. Pak jsme ale dali z brejku gól a hra se vyrovnala. Ve 28. minutě přidal Krok druhou branku a od té chvíle už jsme měli navrch," povídal kouč Neštěmic Martin Beran.

Na začátku druhého dějství se domácí opět do soupeře zakousli, kontaktní gól ale nedali a po hodině hry už byl na hřišti jen jeden tým. „Třetí gól dal Krok a i nadále jsme byli pány na hřišti. Do 76. minuty jsme přidali další tři branky a naši výhru pečetil v závěru dorostenec Dvořák. Domácí nestíhali bránit naše rychlé kontry," pochvaloval si kouč a na závěr dodal:

„Do konce podzimu nás čekají dva těžké zápasy se Štětím a v Modlanech. Chceme šest bodů, abychom se udrželi v horních patrech tabulky."

Blšany – Neštěmice 0:7 (0:2). Branky: Paseka 2, Krok 2, Maštalíř, Martínek, Dvořák. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:0. Diváci: 30.

Neštěmice: Bakiu – Stehlík, Doubek, Hůla, Maštalíř – Lehký (65. Šmejkal), Chrudimský (46. Martínek), Křivan, Habrdle – Paseka, Krok (78. Dvořák).