Navázat na úspěšný vstup do jarní části soutěže se svěřenci trenéra Petra Němce pokusí už v sobotu od 10.15 hodin na půdě Třince.

Čtyřikrát 1:0

„Je to pro nás další důležitý zápas. Soupeř je také ohrožený sestupem, takže to znovu bude boj. Viděl jsem jejich hřiště a to také neoplývá žádnou velkou kvalitou. Bude to válka a ne žádný velký fotbal. Doufám, že budeme úspěšní," řekl pro klubový web trenér Severočechů Petr Němec.

Třinec na jaře zatím vybojoval tři body. Nejprve doma udolal Most nejtěsnějším rozdílem 1:0 a poté prohrál 1:3 v Opavě, přestože v poločase vedl.

To hráči Army se mohou pochlubit sérií čtyř výher v řadě, kromě jarních bojů totiž zvládli i poslední dvě utkání podzimní části, všechny 1:0.

„Čtyři vítězství 1:0 za sebou znějí divně, i když je to přerušené zimní přípravou. Kluci ale pochopili, že i když ta příprava nebyla jednoduchá, tak jim to přináší ovoce. Je vidět, že v důležitých okamžicích jsou tam, kde mají být. Doufám, že neusnou na vavřínech a budou tak pokračovat," přeje si trenér Němec.