Dějištěm 14. ročníku klání s názvem Vánoční turnaj – Chelsea Arena Cup, bude stejně jako před rokem Sportcentrum Sluneta na Klíši a diváci se mají opravdu na co těšit!

„K vidění budou například oba patroni našeho turnaje Jiří Jarošík s Víťou Benešem, kteří zatím nevynechali ani jeden ročník. Letos mám navíc zprávy, že by se v dresu Jarošíkovo Atlantic teamu mohl objevit i Jan Koller," povídá za pořadatele Pavel Forman.

Turnaj odstartuje v hale Slunety úderem osmé hodiny ranní a pořadatelé si připravili několik novinek. „Tou hlavní je, že se bude hrát ve čtyřech základních skupinách po čtyřech týmech. O turnaj je totiž mezi týmy obrovský zájem," říká Forman.

A kdo, že se na palubovce na Klíši představí? Prvenství z loňska bude obhajovat tým Staré dobré časy v čele s futsalistou pražské Sparty Tomášem Fichtnerem.

Velká hvězda

Na paty mu ale jistě bude chtít šlapat i domácí Chelsea Bar, v jehož dresu diváci uvidí například Egona Vůcha. „Letos mi kluci slíbili, že přivezou jednu opravdu velkou hvězdu. Jméno neprozradili, ale diváci se mají na co těšit," láká pořadatel turnaje fanoušky.

Z dalších účastníků nebude chybět Superstar tým Víti Beneše, druholigový Combix Ústí nad Labem či zástupci krajského přeboru ve futsalu – Rapid Ústí, Italové Ústí a Gold Team. „Letos budeme mít i mezinárodní účast, Roman Týce přiveze juniorku Mnichova 1860, kterou trénuje. A přijet by měl i tým z Belgie, poskládaný z tamních druholigových fotbalistů," prozradil zajímavost Pavel Forman.

Další čtyři družstva budou z Chomutova a Děčína. Program zápasů odstartuje v 8 hodin a z každé skupiny si dva nejlepší celky zajistí postup do vyřazovací fáze. Ta vypukne po obědě. „Finále je pak na programu po čtvrté hodině," říká pořadatel turnaje.

Pro diváky bude opět připravený zajímavý program, například tombola o věcné ceny či soutěž ve střelbě na bránu. „Vstupné bude padesát korun pro muže, ženy a děti půjdou za dvacetikorunu," dodal na závěr Pavel Forman.