„Předvedli jsme bojovný výkon. Kluci hráli ve velkém nasazení a byli dostatečně důrazní," chválil i přes porážku trenér Army Lukáš Přerost.

Slušně zaplněný Ďolíček, svatostánek domácích Klokanů, sledoval od začátku spíše bojovné utkání plné osobních soubojů. První šanci favorizovaných zeleno-bílých zlikvidoval v 8. minutě brankář Novák. Na druhé straně zahrozil povedenou ranou Zeman, ta ale skončila vedle.

„Směrem dozadu to bylo z naší strany až na pár individuálních chyb velice dobré, Bohemku jsme do žádných velkých šancí nepouštěli. Na druhou stranu jsme ale byli příliš bojácní směrem dopředu a nevytvořili jsme si téměř žádné šance, spíše jen takové náznaky. Nedokázali jsme přejít jeden na jednoho," litoval trenér ústeckého týmu.

Rozhodnutí zápasu přišlo v 81. minutě. Severočeši vybojovali zdánlivě ztracený míč a šli do brejku. Jursa ale mířil po zemi přímo na brankáře Havránka. Ten rychle rozehrál, míč se dostal k Lietavovi a ten chytrým lobem překonal gólmana Nováka.

Bohemians Praha 1905 – FK Ústí nad Labem 1:0 (0:0). Branka: 81. Lietava. Rozhodčí: Matějček – Musil, Hurych.

Bohemians 1905: Havránek – Růžička, Brabec, Šmíd (75. Cseh), Kalina – Moravec (80. Artemuk), Krch (60. Bratanovič), Jindřišek, Rada, Engelmann (53. Mosquera) – Mikuš (60. Lietava).

Ústí nad Labem: Novák – Zeman, Vaněk (46. Peterka), Vraštil, Šraga – Pávek, Martykán, Jursa (82. Novotný) – Maněv (72. Kuč), Smola (72. Králík), Leibl (46. Veverka).