Podvečer v Ústí nad Labem se nesl v duchu spalování šancí. První tutovku si Severočeši vypracovali už ve čtvrté minutě, Zeman ale po rohu hlavičkoval těsně vedle.

Poté se osmělili i hosté a ve 28. minutě mohl otevřít skóre Čelůstka, po rohu však zblízka pálil jen do gólmana Zachardy. Domácí obrana však varování evidentně nebrala vážně a už za dvě minuty inkasovala z kopačky Čelůstky.

Trenér Josef Jandač
Trenér Jandač: Možná by to chtělo zlepšit efektivitu

Útočný fotbal se šancemi na obou stranách pokračoval, Slezané krátce před poločasem orazítkovali břevno a na druhé straně narušil oslavy domácích rozhodčí a trefu Jindráčka pro ofsajd neuznal.

ARMA ZAHAZOVALA ŠANCE

Druhý poločas zahájil hlavičkový pokus Moulise, se kterým si ale poradil gólman Paleček. Arma začala soupeře výrazně přehrávat a dostávala se do šancí. Ránu Moulise z 59. minuty vyrazil hostující brankář s obtížemi na roh a o chvíli později děkoval Bohu, že ústecký záložník ze slibné pozice přestřelil.

V 77. minutě mohlo být hotovo, Stříž postupoval sám na Zachardu, který ho však vychytal. A vzápětí slavili na druhé straně domácí! K míči se dostal Jindráček a zblízka srovnal na konečných 1:1.

FK Ústí nad Labem - Třinec 1:1 (0:1)Branky: 78. Jindráček – 30. M. Čelůstka. Rozhodčí: Mrázek – Batík, Horák. ŽK: 84. Peterka – 28. Janoščín, 89. Dědič. Diváci: 715.

Ústí nad Labem: Zacharda – M. Zeman, L. Vaněk, Pimpara, Šnirc (84. Pícha) – J. Peterka, Martykán (65. Výborný) – Moulis, Kateřiňák, Leibl (65. Pouček) – Jindráček. Trenér: Skála.

Třinec: Paleček – Benetka, M. Čelůstka, Reintam, Janoščín – Joukl, Krišto, Motyčka (78. Ižvolt, Stříž – Dedič, Šumbera (84. Hošek). Trenér: Neček.