Fotbalová Arma potřetí v přípravě klopýtla. V prvním utkání na hřišti soupeře nestačila na třetiligový Vyšehrad na jeho hřišti 2:1. V pátek vyzve na domácím hřišti divizní Chomutov. Zápas začíná v 18 hodin.

Ústečtí vyrazili vůbec poprvé mimo svůj stadion, stalo se tak až v devátém přípravném duelu. „Celou přípravu jsme strávili ve stejném prostředí, jsme rádi, že dojde ke změně,“ řekl před utkáním pro klubový web trenér Ústí Aleš Křeček.

Jenže změna jeho svěřencům příliš neprospěla. Ti se sice dostali do vedení už v 6. minutě díky brance Michala Zemana, jenže domácí byli za svůj srdnatý výkon odměněni. Nejprve se dočkali ve 28. minutě vyrovnání, a do kabin se tak šlo za stavu 1:1, krátce po přestávce se povedlo domácímu celku z pokutového kopu strhnout vedení na svou stranu.

Memoriál Jaroslava Zabloudila.
Dorostenci se na dospělé vytáhli. Memoriál Jaroslava Zabloudila odehrál 4. kolo

Ačkoliv se Ústečtí snažili o vyrovnání, bez střelce Jakubova už další branku přidat nedokázali. Stav 2:1 tak vydržel až do závěrečného hvizdu a Arma tak, tentokrát překvapivě, zaznamenala třetí porážku v zimní přípravě.

Tu může napravit už dnes, kdy hostí opět na svém stadionu divizní Chomutov. Utkání startuje netradičně v pátek v 18 hodin, hraje se na umělé trávě Městského stadionu.

Vyšehrad - Ústí 2:1 (1:1)FK Ústí: Vašek Gilián, Peterka, Pimpara, Šnirc, Zeman, Ťok, Richter, Procházka, Pilík, Jindráček. Střídali: Pokorný, Dramé, Výborný, Laňka.