„Je to škoda, body byly tentokrát blízko. Utkání bylo vyrovnané, šedesát minut jsme byli dokonce lepším týmem. Bohužel ale neproměňujeme ani ty nejvyloženější šance," posteskl si Česlák.

Brná prohrávala v Modlanech už od 10. minuty. „Dostali jsme nešťastné branky po standardkách, při první se míč odrazil od zdi k úplně volnému hráči, který zakončoval do prázdné, druhá pak padla ve druhém poločase po opakovaném rohu, kdy to zavánělo faulem na brankáře," mrzelo kouče.

Podle jeho slovy bylo utkání minimálně remízové. „Jenže zase nemáme ani bod a soupeři už se nám v tabulce vzdalují. Teď nás navíc čekají dva velmi těžké zápasy s prvními dvěma týmy tabulky. Příště hrajeme v Hrobcích a pak máme doma Louny. Musíme začít střílet góly, jinak budeme těžko vyhrávat," dodává Česlák.

PŘIVÍTALI TOMÁŠE HEŘMANA

Sympatické přivítání připravili domácí fanoušci Tomáši Heřmanovi. Ten v Modlanech odehrál několik báječných sezon jako hrající trenér a nyní se vrátil v dresu Brné. Za brankou ho vítal transparent s nápisem „Vítej doma" a jeho oblíbeným číslem 9.

„Je to moc hezké a musím přiznat, že mám Modlany také v srdci. To ovšem nic nemění na tom, že jsem tady dneska chtěl získat body, což se bohužel nepovedlo," posteskl si po zápase bývalý hráč Plzně a Teplic, který odehrál svá nejlepší fotbalová léta v Belgii.

Baník Modlany – SK Brná 2:1 (1:1) Branky: Pikl, Ludík – Malec. Rozhodčí: Oborník. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Brná: Novák – Večeřa, Prousek, Heřman, Smetana (46. Bartoš) – Koranda, Králík, Asan (46. Michajlov), Malec – Demčenko, Gibala.