„Zápas byl vyrovnaný a hodně emotivní. Zase jsme přišli o tři hráče. Hosté hráli za hranou, takhle by asi fotbal vypadat neměl. Jediné, co mě dnes těší, jsou ty tři body," povídal po zápase trenér Army Jiří Skála.

Na vítězství jeho týmu měl obří zásluhu Pavel Moulis, který po přestávce nejprve zařídil úvodní trefu pro Píchu a poté v závěru sám dílo dokonal, když udělal kličku brankáři a zakončil do odkryté brány.

„Zvládli jsme to. První půlka zápasu nebyla moc dobrá, hrálo se bez šancí. Po přestávce jsme ale byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli," pochvaloval si po klání jeho hrdina a pokračoval: „V závěru to bylo vyhecované, hosté do toho chodili jako blázni. Rozhodčí k nim byl ještě hodný, klidně jim mohl dát více červených."

„Bylo to jedno z nejtvrdších utkání, které jsme na podzim odehráli. Vítězství nás hodně bolelo, ale je zasloužené," dodal Skála.

FK Ústí – FK Varnsdorf 2:0 (0:0)Branky: 62. Pícha, 86. Moulis. Rozhodčí: Váňa – Kotík, Podaný. ŽK: 40. Leibl, 90+1. Moulis – 31. Zbrožek, 33. Kozma, 82. Zieris, 90. Richter, 90+1. Rudnytskyy, 90+2. Fotr. ČK: 0:1 (78. Zbrožek). Diváci: 865.

FK Ústí: Tvrdoň – Zeman (67. Miskovič), Seidl, Peterka (39. Zukič), Leibl – Martykán, Kateřiňák – P. Výborný – Moulis, Pouček, Jindráček (12. Pícha). Trenér: Skála.

FK Varnsdorf: Kolář – Rudnytskyy, Zieris, Neuberg, Knejzlík – Zbrožek – Dordič (84. Fotr), Richter, Kozma (65. Daníček), Beránek (65. Durdevič) – Jakubov. Trenér: R. Veselý.