„Je to škoda, sahali jsme po bodech. Hráčům ani nemůžu nic vytknout. Bohužel jsme neproměnili několik šancí a postihly nás dva několikaminutové výpadky, kterých hosté využili. Mohlo to být velké překvapení," litoval předseda Jiskry David Řezáč.

Jeho tým vedl nad favoritem od 12. minuty, kdy se z penalty trefil Borovec. „Jenže v rozmezí 33. a 37. minuty přišel první výpadek, inkasovali jsme dva góly a hosté se dostali do vedení."

PENALT SE NEDOČKALI

Ani to ale nebyl ze strany domácích konec. Velkobřezenští ukázali, jak se má bojovat o záchranu a srovnali se soupeřem krok. „Neměli jsme co ztratit, hráli na brejky a vytvořili si i šance. Vyrovnali jsme a v závěru už se čekalo na penalty," přiznal předseda oddílu.

K rozstřelu ale nakonec nedošlo. „Hosté zahráli dlouhý balón za obranu, míč se nešťastně odrazil k volnému Tesaříkovi a ten ho zkušeně poslal k tyči. Všichni jsme byli zklamaní, v kabině zavládl smutek," uznal Řezáč. Hráči ho ale přesto potěšili. „Ukázali, že fotbal hrát umí. Příště jedeme do Oldřichova a když zopakujeme takový výkon, věřím, že si nějaký bod přivezeme," dodal předseda.

Velké Březno – Modrá 2:3 (1:2) Branky: Borovec 2 (1 z PK) – Fejfar, Štorc, Tesařík. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 1:2. Diváci: 150.
Velké Březno: Ondrka – Pechánek, Cimpl, Maturkanič, Neuman – Demčenko, Králíček (16. Charvát), Čapek, Jelínek (63. Říha) – Borovec, Virt.