Druhé vítězství Českého lva za sebou se ale nerodilo snadno. V souboji s posledním týmem tabulky se hosté dlouho hledali. „První poločas byl takový taktický, oběma týmům šlo o hodně. Šancí moc nebylo, ale domácí nastřelili břevno," vyprávěl kouč Neštěmic.

Od 25. minuty už jeho tým převzal iniciativu. „Byli jsme fotbalovější a v závěru poločasu jsme se po rohovém kopu dostali zásluhou Hollyho do vedení," popsal trenér gólový okamžik.

DRUHÝ GÓL PADL NAPOTŘETÍ 

Neštěmice tak šly do šaten spokojenější. „Vstřelená branka nás uklidnila a po pauze jsme byli lepší. Do šancí jsme se ale moc nedostávali. Dvacet minut před koncem napálil Krok břevno, poté přišla ještě jedna střela a napotřetí už dotlačil míč do sítě Vlasák," radoval se Martin Beran.

Domácí po druhé brance ožili, ale skórovat nedokázali. „V závěru musel Páv vytáhnout jednu standardku, ale jinak jsme si to pohlídali. Teď se začneme chystat na Srbice, které máme za dva týdny doma. Chceme vyhrát a svézt se na vítězné vlně," dodal kouč.

Proboštov – Neštěmice 0:2 (0:1) Branky: Holly, Vlasák. Rozhodčí: Oborník. ŽK: 2:1. Diváci: 130.
Neštěmice: Páv – Lehký, Holly, Hrabánek, Hönl – Růžička, Vlasák, Martínek, Velek (88. Fousek) – Krok, Soukup (82. Urbanszký).