„Výsledek je pro nás vzhledem k předvedenému výkonu zklamáním," povídal po utkání trenér Neštěmic Martin Beran. Jeho svěřenci na půdě favorita brzy prohrávali. „Nezachytili jsme úvod a v desáté minutě už jsme prohrávali. Pak měl velkou šanci Krok, ale v úniku mířil vedle," mrzelo kormidelníka Neštěmic.

To horší ale mělo teprve přijít. Po dvaceti minutách totiž přišel druhý trest. „Od pětadvacáté minuty, za stavu 0:2, jsme ale převzali iniciativu a byli jsme lepší," vyprávěl Beran a pokračoval:

„Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně a už v 52. minutě poslal Kubaška míč Krokovi do ulice, ten se uvolnil přes obránce i brankáře a snížil. Poté jsme vycítili šanci na bodový zisk a tlačili jsme se do šancí, jenže Vošahlík, Paseka ani Kubaška neuspěli a vyrovnat se nám nepodařilo," litoval kouč.

Jeho tým se za předvedený výkon přesto nemusel stydět. „Dokázali jsme si, že na tuto soutěž máme. Příště doma hostíme Děčín a budeme chtít zvítězit," dodal Beran.

Vilémov – Neštěmice 2:1 (2:0). Branky: Vavroušek, Malák – Krok. Rozhodčí: Oborník. ŽK: 3:4. Diváci: 280.

Neštěmice: Matějka – Žid, Babača (78. Guth), Valenta, Klier – Svoboda (85. Kubala), Kubaška, Paseka, Vošahlík – Krok, Stehlík (62. Janda).