V boji o postup do krajského přeboru ale dál ztrácejí tři body na lídra 1.A třídy z Milešova. „Boj o postup rozhodně nebalíme. Ve zbývajících třech zápasech se pokusíme zvítězit a dostat tak Milešov pod tlak. Věřím, že náš soupeř ještě někde zaváhá," nechal se slyšet Martin Beran, kormidelník Českého lva.

Před domácím soubojem s Jílovým udělal několik změn v sestavě a už po pětadvaceti minutách hry nebylo co řešit. „Hráli jsme dobře a od začátku jsme se dostávali do šancí. V 10. minutě nás poslal do vedení Holly, o sedm minut později se prosadil Černohorský a o dalších sedm minut později vstřelil Holly svůj druhý gól. Vedli jsme 3:0 a bylo prakticky po zápase," přiznal Beran.

Hosté se sice snažili s nepříznivým vývojem něco udělat, když už se ale dostali před branku Neštěmic, ztroskotali na brankáři Drábovi. „Byl to znovu ten starý dobrý Dráb. Podržel nás," chválil kouč.

I ve druhém dějství si domácí vytvořili slibné šance, v koncovce už ale neuspěli. „Byl to takový pohodový zápas, výsledek už jsme si pohlídali," pochvaloval si kouč lva.

V příštím kole míří jeho svěřenci do Rumburka. „Bude to velmi těžké utkání, Rumburk hraje dobře. Pokusíme se ale zvítězit a budeme čekat, jak dopadne Milešov," dodal.

Český lev Neštěmice – Jílové 3:0 (3:0)

Branky: Holly 2, Černohorský. Rozhodčí: Lesňák. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

Neštěmice: Dráb – Žid, Valenta (68. Strnad), Hůla, Guth – Svoboda (46. Stehlík), Kubaška, Paseka, Holly (81. Pliska) – Černohorský, Janda.