„V prvním poločase jsme předvedli tragický výkon, to nemělo nic společného ani s B třídou. Prohrávali jsme 1:3 a výsledek byl pro nás ještě milosrdný. V kabině jsem musel zvýšit hlas," přiznal trenér Českého lva Martin Beran.

Po pauze ale přišlo rapidní zlepšení. „Hráli jsme výrazně lépe, nepouštěli jsme soupeře do šancí a skóre otočili. V poslední minutě ale udělal Paseka fatální chybu na hranici šestnáctky a Střekov vyrovnal," mrzelo kouče Neštěmic.

Podle jeho slov má Český lev co zlepšovat. „Dostat čtyři góly je moc. Je to pro nás pořádné varování před startem soutěže, ale možná přišlo právě včas," dodal kouč Beran.

Naopak spokojený s výkonem svých svěřenců mohl být lodivod Střekova Petr Čítek. „Začátek zápasu nám sice nevyšel, když jsme po chybném odkopu Tichého dostali hned v první minutě gól, poté jsme ale tlačili a vytvářeli si spoustu šancí. Soupeře jsme přehrávali hlavně v záloze, naši hráči podali výborný výkon. I díky tomu jsme do přestávky otočili na 3:1 a kdybychom hráli ve druhé půli ve stejném složení, asi bychom utkání dovedli do vítězného konce," řekl k duelu Čítek a dodal:

„Po přestávce jsme prostřídali sestavu a dostali jsme tři zbytečné branky. Naštěstí ale v poslední minutě z přímého kopu alespoň vyrovnal Chrudimský."

Střekov – Neštěmice 4:4 (3:1). Branky: Elmerich 2, Lenc, Chrudimský – Krok 2, Paseka, Martínek.

Střekov: Dvořák – Křeček, Tichý, Rohlík, Franc – M. Lenc, Chrudimský, M. Novotný, Maštalíř – Šimek, Elmerich. Střídali: Novák, Kremr, Bednář, Šindelář, Kabátník.

Neštěmice: Votava – Žid, Valenta, Babača, Guth – Kubaška, Ren, Paseka, Stehlík – Krok, Martínek. Střídali: Svoboda, Bubla, Kubala.