„Je to pro nás důležité vítězství, ale zároveň musím přiznat, že první poločas rozhodně nebyl dle našich představ. Jsem spokojený s výsledkem a předvedenou hrou ve druhé půli," přiznal kouč Českého lva Martin Beran.

Jeho hráčům vyšel začátek zápasu. Už ve 3. minutě poslal Krok Neštěmice do vedení. „Soupeř byl ale nebezpečný, bylo to vyrovnané, oběma týmům šlo o hodně. Potřebovali jsme vstřelit druhý gól, abychom se uklidnili a to se nám povedlo ve 24. minutě, kdy se z trestného kopu trefil Paseka k tyči," vypráví kormidelník Neštěmic.

Jenže místo uklidnění přišel nepochopitelný zkrat. „Po rozehrávce a zbytečné ztrátě míče hosté vzápětí snížili na 1:2," kroutil Beran hlavou.

I ve druhém dějství tak museli hráči Neštěmic bojovat o každý míč. „Naštěstí nám vyšlo střídání. Lácha přišel na hřiště a hned jeho druhý kontakt s míčem skončil gólem, když se trefil po standardní situaci. To nám hodně pomohlo," přiznal Beran.

V dalších minutách už byly Neštěmice jasně lepší. „Měli jsme i další šance, ty jsme ale neproměnili. V koncovce jsme byli žalostní, na tom ještě budeme muset hodně zapracovat," přiznává lodivod Českého lva. Příště hraje jeho tým v Lounech. „Chceme bodovat, v naší situaci je každý bod dobrý," uzavřel Martin Beran.

Neštěmice – Březno 3:1 (2:1)

Branky: Krok, Paseka, Lácha – M. Rezek. Rozhodčí: Sabo. ŽK: 1:3. Diváci: 90.

Neštěmice: Matějka – Žid, Novák, Babača, Hůla – Svoboda (63. Lácha), Kubaška (77. Janda), Paseka, Vošahlík – Martínek (80. Černohorský), Krok (75. Stehlík).