„Za výhru jsem rád, s hrou jsem ale spokojený nebyl. Především v první půli byl náš výkon hodně špatný. Po pauze jsme se zlepšili a v 60. minutě se nám zranil Kabátník. Od té doby jsme hráli paradoxně výborně," povídal Beran.

MUSÍ DOPLNIT KÁDR

Ostřílený trenér přišel ke kádru Střekova až v průběhu přípravy a herní projev mužstva bude pilovat za pochodu.

„Petr Čítek s hráči zapracoval na fyzičce a je vidět, že mají výbornou kondici. Já se nyní budu soustředit na herní část, kombinaci a zakončení. Kádr je kvalitní, ale bude třeba ho doplnit o tři až čtyři hráče. Hodně kluků po sestupu z kraje odešlo a je potřeba vytvořit konkurenci na jednotlivých postech," má jasno Martin Beran.

Po odchodu z Neštěmic byl poslední půlrok bez práce, i proto s chutí kývl na nabídku Osady.

„Pěkně jsem si odpočinul. Měl jsem několik nabídek od týmů z nižších soutěží, ale nebylo to ono. Když mi pak zavolal Petr a nabídl mi trénovat Střekov, neváhal jsem a hned jsme se dohodli. Přestože jsem dříve trénoval Neštěmice, nikdy jsem proti Střekovu žádnou zášť necítil. Naopak, jsem přímo ze Střekova, bydlím tady a místní prostředí i hráče dobře znám," vysvětlil.
A jaké ambice s týmem bude mít? „Chceme hrát vyšší střed tabulky a postupně konsolidovat kádr. Postup není prioritou. Začínáme doma s Rumburkem, který jsem za Neštěmice nikdy neporazil. Kéž by to vyšlo teď," vyslovil Beran první přání. Splní se mu?

Střekov – České Kopisty 4:2 (1:1) Branky Střekova: Lejček, Satran, Bednář, Stakič.
Střekov: Dvořák – Bubla, Tichý, Rohlík, Kabátník – Stakič, Novotný, Baláž, Bednář – Lejček, Satran.