„Zbytečně jsme ztráceli míče, nešlo nám to, naše hra nebyla dobrá," načal hodnocení výkonu svého týmu kouč Petr Čítek. Plány hrát trpělivě a zezadu vzaly za své příliš brzy, obranu Střekova překvapil už v sedmé minutě Zelinka. „Inkasovali jsme po chybě gólmana, pak jsme to úplně zbytečně otevřeli. Pro lidi, kteří se přišli podívat na fotbal to bylo asi dobré, pro nás ne," glosoval Čítek.

Běžela devátá minuta a domácí Žatec udeřil podruhé. Pak se probudili i střekovští střelci a na trávníku to byla divočina. „Bohužel jsme dostali dvě branky v závěru poločasu a bylo po fotbale," litoval trenér Čítek. Dvojúder v rozmezí čtyř minut stanovil poločasové skóre na 6:2.

Z brány se poroučel Dvořák, kterého nahradil veterán Souček, připraven v zápisu ke hře byl i trenér Petr Čítek. „Je nás málo, pak si někteří hráči myslí, že mají jisté místo v sestavě a podle toho to vypadá. Jestli to takhle půjde dál, tak si mohu jít koupit kopačky," prohlásil trenér, který narážel na další ztrátu v sestavě.

ZBYTEČNÉ VYLOUČENÍ

V utkání se nechal vyloučit autor jedné branky David Kolář, který se nezdržel komentářů směrem k osobě rozhodčího. „Byl asi nejvíc slyšet a navíc frustrovaný, bylo to zbytečné a je to pro nás další oslabení do dalších zápasů," hodnotil kouč hráčů z Osady.

Hosty ještě podržel Souček, který chytil dvě velké šance. „V dalším kole krajského přeboru přivítáme Modlany, pokusíme se vyhrát," slíbil i za hráče trenér Střekova Petr Čítek.

Žatec – Střekov 7:2 (6:2)Branky: P. Klinec 2, Hankocy 2, Zelinka, Smékal, vlastní – Kolář, Řezníček. Rozhodčí: Karrmann. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (Kolář). Diváci: 200.
Střekov: Dvořák (46. Souček) – Baláž, Šindelář, Tichý, Rohlík, Stárek – Kolář, Mikšovský (46. Novotný), Bubla - Řezníček, Satran.