Třetí hrací víkend svedl dohromady Těchlovice s Prackovicemi, z ústeckých zástupců se představil Valtířov, jenž nastoupil proti Boleticím, a Chuderov B, který v nevídané přestřelce udolal Verneřice.

Oba dorostenecké celky, Neštěmice a Velké Březno, které soupeří s mužskými protějšky, měly volno, neboť domácí celek je na soustředění, a k utkání tak nemohl nastoupit. To tak bylo odloženo.

GÓLOVÉ HODY

Zatímco v duelu Boletic s Valtířovem se diváci branky nedočkali, zbylá dvě utkání jim to bohatě vynahradila. Kdo zavítal na utkání Těchlovic s Prackovicemi, zhlédl pět přesných tref. Z výhry se nakonec radovaly Těchlovice i díky dvěma přesným zásahům Trlici, hostům dvě trefy Poláčka nestačily.

Nebývalou kanonádu přineslo utkání chuderovského béčka proti Verneřicím. V mrazivém počasí diváky rozpálilo hned patnáct branek! Už poločasový výsledek 5:2 dával tušit řádnou přestřelku, Chuderov nakonec dokázal nastřílet deset branek, sám ale pětkrát inkasoval. Hattrickem se blýskli Krnáč a Gabriel, dvě trefy přidal Elmerich, který se tak osamostatnil na čele tabulky střelců.

V příštím kole přivítají v 10 hodin Prackovice Valtířov, v poledne vyzve vedoucí Chuderov tým Těchlovic, o dvě hodiny později hrají Boletice s dorostenci z Velkého Března. Jako poslední nastoupí od 16 hodin domácí dorostenci, kteří změří v souboji druhého týmu se třetím síly s mužským týmem Verneřic.

Zabloudilův memoriál, 3.kolo Těchlovice - Prackovice 3:2 (0:0) Branky: Trlica 2, Štarman - Poláček 2.
Boletice - Valtířov 0:0 (0:0)
Chuderov B - Verneřice 10:5 (5:2) Branky: Gabriel 3, Krnáč 3, Elmerich 2, Jouza, Nývl - střelci hostů nehlášeni.
Neštěmice dorost - Velké Březno dorost - odloženo