V Libouchci se proti sobě v sobotu postaví dvě rozjeté mašiny na góly. Už při pohledu na skóre je patrné, že se diváci rozhodně nudit nebudou. Brná má na jaře skóre 30:2, Libouchec 20:4. „Očekávám velmi kvalitní utkání. Doma jsme s nimi prohráli, ale teď jsme dobře připravení. Myslím, že jsme schopní ten zápas zvládnout," věří svému týmu trenér Brné Milan Česlák.

Zálusk na tři body si ale logicky dělají i hráči domácího Libouchce. „Brnou jsem viděl v utkání s Pokraticemi, mají posílený a velmi kvalitní kádr. Nebude to jednoduchý zápas, ale chceme opět zvítězit," má jasno kormidelník Libouchce Václav Strádal.

Na jubilejní dvacátou výhru v sezoně budou útočit hráči Střekova, kteří hostí předposlední Košťany. „Musíme přijmout roli favorita. Naší povinností je získat tři body," ví kouč Petr Čítek. Pokračuje i krajský přebor a celek Neštěmic zamíří do Loun. „Daří se nám u nich. Pokukujeme po překvapení na úkor domácího týmu," říká trenér Českého lva Martin Beran.

Krajský přebor: Neděle: 17.00:Louny – Neštěmice.

1.A třída: Sobota: 17.00: Libouchec – Brná, Mojžíř – Šluknov, Střekov – Košťany, Pokratice – Velké Březno.

1.B třída: Sobota: 10.30: Trmice – Oldřichov, 10.45: Chuderov – Malšovice, 13.30: Hostovice – Petrovice, Chlumec – Horní Podluží (UT v Srbicích), Soběchleby – Přestanov.