„Za dobu svého působení u fotbalu jsem něco takového nezažil," přiznal zklamaný trenér Trmic Pavel Čapoun po nevídaném obratu.

Hráči Trmic dostali svého soupeře od začátku pod tlak a dostávali se do slibných šancí. „V prvním poločase jsme hráli dobře, k ničemu jsme je nepustili. Úvodní trefu obstaral Greé, který udělal hezkou kličku i gólmanovi," popisoval dění na hřišti Čapoun.

Hosté se nezmohli na velký odpor a byli rádi za poločasovou pauzu. „Byli jsme špatní, soupeř měl pět gólovek, mohlo být hotovo a nikdo by se nemohl divit. Musím Trmice pochválit, byly o třídu výše než my," ocenil kormidelník Hostovic Josef Stupka.

Ve druhém poločase zvýšil Greé z penalty na 2:0 a vše nasvědčovalo triumfu domácích barev. „Vypadalo to, že už si myslí, jak to mají v kapse. Za sedm minut jsme ale dali tři góly. Odstartoval to Leden z penalty a pak dvakrát Černohorský. Od té chvíle jsme měli další šance a soupeř snížil až v poslední minutě," těšilo trenéra Josefa Stupku.

Trenér Trmic označil rozmezí od 63. do 69. minuty jako totální selhání. „Bylo to na ručník, obrana úplně selhala. Ještě tomu předcházela velká šance, kterou jsme nedali. Byl to jasně vyhraný zápas, měli jsme je na lopatě. Něco takového si nepamatuji," kroutil Čapoun nevěřícně hlavou.

V táboře hostů bylo veselo. „Máme dobrý tým a kolektiv, to jsem nikde nezažil," dodal Stupka, jehož avizovaný konec u týmu ještě není definitivní.

Trmice – Hostovice 3:4 (1:0)
Branky: Greé 2, Pokorný – Černohorský 2, Karvai, Leden z PK. Rozhodčí: Červený. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Trmice: Ajm – Nekola, Jaroš, Tadlánek, Petera (80. Beneš) – Bánom, Tahal, Pokorný, Hrudka – Greé, D. Vávra (75. Jabůrek).

Hostovice: Koželuh – Štorc, Uxa (24. Dvořák), Novák, Křesánek – Zoubele, Langer, Leden, Černohorský – Šimáček (82. Rouček), Stupka (44. Karvai).