Utkání dvou celků z vrchních pater tabulky začalo minutou ticha za zesnulého Jiřího Zavorala, který podporoval mimo jiné i ústecký fotbalový klub. První velký vzruch přinesla dvacátá minuta, kdy nejprve Peterka napálil po rohu břevno, míč se odrazil k nehlídanému Smolovi, který otevřel skóre. Vyrovnání zajistil střídající Přeučil, který trefil míč k tyči.

„Po našem vedoucím gólu ze standardky se hra trochu vyrovnala. Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme urvat to vítězství, ale zbytečně jsme se zatáhli a Sokolov vyrovnal. Někdo tomu říká krize, ale já ne. My hrajeme při tréninku dobře, ale v zápase se nám nedaří," řekl pro web FK Ústí záložník Daniel Procházka.

FK Ústí – Sokolov 1:1 (1:0). Branky: 20. Smola – 70. Přeučil. Rozhodčí: Machálek – Kotík, Boček. ŽK: 43. Peterka, 68. Králík, 83. Výborný – 44. Jablonský, 50. Dvořák II, 63. Kopečný. Diváci: 745.FK

Ústí: Zacharda – Šnirc, Zukič, Křapka, Leibl – J. Peterka – M. Zeman, Králík (73. P. Výborný), Miskovič (90+1. Barnat), D. Procházka (79. Eliáš) – Smola. Trenéři: Petr Němec, Petr Fousek.
FK Sokolov: J. Dvořák I – Kopečný, Jablonský, Vondráček, Urma – Medveděv (46. Machek), Vrtělka (62. Přeučil), Kratochvíl, Kosak (89. Dřížďal) – J. Dvořák II – J. Procházka. Trenéři: Daniel Šmejkal, Jiří Dreiseitl.