Na své konto si tak připsali už devatenáctou výhru v řadě.

Kombinace a rychlost

„Soupeře jsme přehrávali kombinací a rychlostí. S nevyzpytatelným sokem jsme to zvládli, jsem spokojený," pronesl po utkání kouč Osady.

Kdo je na hřišti pánem chtěli hosté ze Střekova ukázat od prvního hvizdu do píšťalky. Jen ta koncovka, ta se jim nedařila. „Začali jsme dobře, ale nedali jsme dvě velké šance. Pak přišla naše chyba, kterou jsme museli napravit ze cenu faulu. Z trestného kopu ale žádné ohrožení naší brány nepřišlo," popisoval Petr Čítek jednu z mála nebezpečných akcí Jílového.

Pak už se rozjelo to, co zdobí hru Střekova nejvíce. Kombinační hrou nedali soupeři na výběr a připravovali šance, které volaly po gólech. „Vošahlík zachytil míč na půlce a po krásné kombinaci Stárka s Novotným zakončoval ve snadné pozici Řezníček. To nás nakoplo. Rychle jsme zvýšili na 2:0 a stříleným centrem z 35 metrů uzavřel poločas Stárek," měl radost kouč Čítek.

Hosté měli i další šance, po individuální akci Rohlíka obstřelil gólmana i s bránou Lenc. Po změně stran šel dvakrát sám na brankáře Vošahlík, ale ani jednou neuspěl, gólman domácího týmu držel naději na solidní výsledek. „Čtvrtý gól přidal z trestného kopu Řezníček," popsal poslední gólovou radost kouč. V dalším kole se Střekov utká s Košťany. „Musíme přijmout roli favorita," uznal Čítek.

Jílové – Střekov 0:4 (0:3) Branky: Řezníček 2, Stárek, Novotný. Rozhodčí: Fencl. ŽK: 3:1. Diváci: 80.
Střekov: Dvořák – Franc, Rohlík, Tichý, Šindelář (80. Baláž) – Lenc, Stárek, Novotný (69. Hajas), Vošahlík (58. Bubla) – Řezníček (75. V. Bednář), Lejček (80. M Bednář).