„Psychicky jsme na tom špatně, motivace nám nechybí, ale je to o přístupu hráčů," komentoval šestý nezdar v řadě trenér Neštěmic Tomáš Friedl, který si láme hlavu s tím, jak svůj tým dostat do pohody.

Domácí zradila jako několikrát předtím jalová koncovka. „Prvních patnáct minut jsme měli dobrých, Růžička šel sám na brankáře, ale nedal. Pak převzali iniciativu hosté," popisoval průběh střetnutí kouč.

DOSTALI GÓL DO ŠATNY

Hráči Štětí se dostali do podobné situace jako předtím neúspěšný exekutor Růžička, ale s tím rozdílem, že Tichý se svou šancí naložil o poznání lépe. „Na konci poločasu jsme si nepohlídali hráče po křížném pasu a dostali jsme gól do šatny," pokračoval Friedl.

Porada v šatně poměr sil na trávníku v Neštěmicích nezměnila, lídr krajského přeboru i nadále potvrzoval své kvality. „Chtěli jsme zvednout hlavu, leží na nás deka, hráči se bojí hrát. Jenže po deseti minutách jsme inkasovali potřetí a bylo po zápase," smutnil trenér Neštěmic. Hosté se dokázali prosadit ještě dvakrát a podtrhli přesvědčivou výhru. „Jsme dole, ale je to o jednom gólu, musíme tomu jít naproti bojovností a nasazením," dodal Friedl.

Neštěmice – Štětí 0:5 (0:2)Branky: Tichý, Slanička, Vacek, Belák, Grepl. Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 1:3. Diváci: 60.
Neštěmice: Čermák – Hönl, Hrabánek, Holly, Maštalíř – Paseka (61. Stukheil), Urbanszký (76. Horvát), Valta, Růžička, Martínek – Krok (70. Kubala).