Sběrná místa jsou tradičně čtyři. Kupóny můžete odevzdávat v HZ Tabáku na Mírovém náměstí, v restauraci Sonáta v Neštěmicích, v restauraci Na Rudce a samozřejmě i přímo v redakci Ústeckého deníku v Klíšské ulici. Aby byl kupón platný, musí být vyplněný celý, včetně telefonního čísla a adresy soutěžícího. Kopie neplatí!

Kupóny budou v Ústeckém deníku vycházet vždy čtyřikrát týdně od pondělí do čtvrtka a od druhého kola už můžete desítku zápasů tipovat i na webu: www.tipliga.cz.

Hrajte s Deníkem o ceny za více než 17 tisíc!

A o co, že v letošním ročníku Tip ligy hrajeme? Vítěz každého kola, kterých bude tradičně celkem třináct, se může těšit na ceny v hodnotě 1000 Kč! Dostane poukázku na konzumaci jídla a pití v restauraci Sport Pub v hodnotě 300 Kč, pětilitrový soudek piva Gambrinus (250 Kč) a hodinu beach fotbalu či volejbalu v T-Clubu zdarma (450 Kč).

Absolutní vítěz soutěže se může těšit na útratu v restauraci Kocanda v hodnotě 2 tisíce korun a soutěžící na druhém a třetím místě získají pánské hodinky Bentime v hodnotě 1000 Kč od společnosti Grand Plus, která sídlí v OC Všebořice a hypermarketu Globus. Tipující, který skončí v celkovém pořadí na "šťastném" 13. místě, pak získá podepsaný dres fotbalistů ústecké Army. Celkem tedy rozdáme ceny za více než 17 tisíc korun!

Tak nezapomeňte, už v pondělí vyjde první kupón…