„Předvedli jsme mizerný výkon, výsledek odpovídá tomu, jak jsme hráli," uznal smutným hlasem Jan Peterka, zastupující kapitán Severočechů. Ti šli do posledního duelu sezony s cílem trochu si zvednout pošramocené sebevědomí, to se ale nekonalo.

„Dostali jsme první gól a když jsme srovnali, vzápětí jsme dostali další dva. O přestávce jsme si řekli, že musíme změnit přístup, ale bohužel zůstalo jen u slov," mrzelo Jana Peterku.

Výsledkem byly další dva góly v síti Army a konečné skóre 5:1. „Jsme rádi, že už sezona skončila. Jarní část byla z naší strany naprosto šílená, vyhráli jsme snad jen jednou. Nedařilo se nám, byli jsme psychicky na dně," nešetřil záložník kritikou.

I přes bídné výkony a výsledky nakonec tým obsadil sedmou příčku v tabulce. „Před sezonou bychom možná sedmé místo brali, ale teď je to pro nás velké zklamání. Po tom dobře rozjetém podzimu jsme chtěli skončit do pátého místa, ale to se nám nepovedlo. Jsem zklamaný," nezastíral zkušený středopolař.

Táborsko – Ústí n. L. 5:1 (3:1)Branky: 20. Presl, 37. Linhart, 40. Linhart, 58. Linhart, 70. Linhart – 35. Zukič. Rozhodčí: Královec – Mokrusch, Hrabovský. ŽK: 2:1 (Kučera, Juroška – Vaněk). Diváci: 315.
Táborsko: Toma – Juroška, Mráz, Běloušek, Hanzlík – Presl (70. Džafič), Traore, Nešický, Kučera (80. Kočí), Ciku (46. Dordič) – Linhart.
Ústí: Tvrdoň – Zukič, Vaněk, Barnat (51. Procházka), Leibl (65. Pícha) – Králík, Peterka, Miskovič, Křapka – Výborný, Šnirc (46. Eliáš).