„Letos mi Jirka pomáhá s organizací a jsem zvědavý, jaká jména na turnaj přiláká. Diváci se ale mají na co těšit," slibuje pořadatel vánočního turnaje Pavel Forman.

Prvenství z předchozích dvou let budou obhajovat Staré dobré časy v čele s reprezentantem v sálové kopané Tomášem Fichtnerem. Loni se hráči pomazlili s téměř dvoumetrovým pohárem a pokud uspějí i letos, zůstane už natrvalo jejich. „To je pro nás samozřejmě velká motivace," přiznal už po loňském ročníku Tomáš Fichtner.

Jako každý rok ale bude konkurence více než nabitá. Pořadatelé i letos slibují řadu zajímavých jmen. „Přijedou Egon Vůch či Jaromír Zmrhal. Dále tady budeme mít juniorský tým Příbrami, který hrál loni Ligu mistrů a za který hraje teplický odchovanec Denis Laňka. Představí se i Gardenline Litoměřice s Brazilci v sestavě či Besir Baftijar, ústecký odchovanec a člen širšího reprezentačního kádru U17, který uspěl na testech v AS Řím," prozradil Pavel Forman.

Na turnaji (začíná v 8.00) se představí celkem dvanáct týmů, které budou hrát ve dvou základních skupinách a poté v play off.