„V letošním, již dvanáctém, ročníku došlo hned na dvě velké novinky. Poprvé se nehrálo v hale T-Mobile na Doběticích, ale na UJEPu, kde jsme měli k dispozici lepší zázemí a více šaten. Na druhou stranu ale chyběla tribuna pro diváky. Druhou novinkou bylo, že se nehrálo finále, ale první dva týmy z každé skupiny postoupily do finálové čtyřky, kde se utkaly systémem každý s každým. Tento systém je totiž spravedlivější a ukáže, kdo je opravdu nejlepší," prozradil pořadatel Pavel Forman.

A stejně jako v předchozích dvou letech, i tentokrát vystoupal na nejvyšší stupínek hvězdný Atlantic, v jehož dresu se proháněli bratři Jarošíkové, Jan Martykán či Petr Fousek. „Kluci přitom málem nepostoupili ze skupiny a museli čekat do poslední chvíle," prozradil Forman.

Druhé místo se stalo kořistí Superstar týmu, v jehož dresu hráli například Emil Rilke či Vít Beneš, třetí skončil nováček z Chomutova. „Právě Chomutov byl největším překvapením turnaje, ve skupině porazil dokonce i Atlantic," řekl Forman a dodal: „Už nyní mohu slíbit, že bude i 13. ročník turnaje, rádi bychom ho uspořádali v hale Slunety."

Výsledky finálové skupiny: Chomutov – Ústí U19 3:0, Atlantic – Superstar 2:1, Chomutov – Superstar 0:2, Atlantic – Ústí 5:1, Chomutov – Atlantic 1:4, Superstar – Ústí 1:4.

Konečné pořadí turnaje: 1. Atlantic team (Jiří Jarošík, Jan Jarošík, Fousek, Martykán, Džuban, Gabriel, Lučka, Vobecký), 2. Supestar tým, 3. Baník Chomutov, 4. FK Ústí nad Labem U19, 5. Chelsea bar, 6. Pocem kamdeš, 7. Severka, 8. Arma 2002, 9. Arma 85, 10. Do počtu.

Nejlepší hráč: Jiří Jarošík (Atlantic). Nejlepší brankář: Nový (Chomutov). Nejlepší střelec: Jan Martykán (Atlantic) – 6 branek.