Znojmo – FK Ústí 3:0 (2:0)

Arma vstoupila do utkání špatně, v 15. minutě vystihl chybnou rozehrávku Vašíček, nalezl Javůrka, jehož zblokovanou ránu vrátil do sítě Ambrozek. Za sedm minut bylo ústeckým fotbalistům ještě hůř, Helísek prošel jednoduše skrz obranu a Vašek byl proti jeho tvrdé ráně bezmocný. Utkání se definitivně zlomilo ve 30. minutě, domácí Avdič v pokutovém území fauloval a viděl červenou kartu, jenže nabízenou penaltou Jakubov pohrdl a na jeho ránu do středu branky si domácí brankář počkal.

Ve zbytku prvního poločasu už si Arma žádnou výraznou šanci v přesilovce nevypracovala, naopak po dvaceti minutách druhé půle se prosadili domácí potřetí a definitivně zlomili odpor soupeře. Ústí si muselo vypít kalich hořkosti až do samého dna, v závěrečných minutách se zjevil v největší šanci svého týmu Jindráček, na nějž zívala poloprázdná branka, gólman Veselý ale dokázal míč vyrazit na tyč, od níž se míč odrazil zpět do hřiště. Arma tak ještě na jaře nedala ani gól a ze Znojma odjíždí po porážce 0:3 bez bodového zisku. Během reprezentační přestávky ji čeká dohrávka v Opavě.

Branky: 15. Ambrozek, 22. Helísek, 65. Lacko.
Rozhodčí: K. Hrubeš – T. Batík, D. Vodrážka. ŽK: 0:2. ČK: 1:0 (29. Avdič). Diváci: 429.
FK Ústí: Vašek – Pimpara, Gilián, J. Pokorný, Šnirc – Martykán, J. Peterka (C), D. Procházka, F. Novotný, Ťok (63. D. Richter) – Jakubov.