Tým trenéra Jana Deutsche doma prohrál i v klíčovém souboji s Velkým Šenovem a propadl se až na dno tabulky.

„Takovou krizi jsem nezažil, všechno je proti nám. Už šest zápasů v řadě jsme nedali gól ze hry, navíc se nám zranil další hráč. Už je nás tak málo, že ani nevíme, jak dáme dohromady sestavu na příští týden," kroutil hlavou vedoucí mužstva Roman Löffler.

Rychlé vedení nepomohlo

Domácí tentokrát na soupeře vlétli a brzy šli do vedení. „Hrálo se na těžkém terénu, za deště. V 6. minutě jsme šli do vedení z penalty, ale ve 22. minutě hosté z brejku srovnali. Hra byla vyrovnaná a ještě před pauzou napálil Ahmed tyč," mrzelo Löfflera.

Ve druhém dějství pak domácí duel definitivně ztratili. „V 58. minutě jsme dostali z brejku další gól a pak už to byla z naší strany křeč. Ani jsme si nepřihráli. V závěru jsme dostali třetí gól a bylo po nadějích. Zbytek podzimu musíme nějak přežít, udržet kontakt s týmy nad námi a přes zimu se dát dohromady. Teď jsme ale psychicky hodně dole," uznává vedoucí týmu.

Hostovice - Velký Šenov 1:3 (1:1) Branky: Ahmed z PK - Čurgali, Šťastný, Skyva. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 0:3. Diváci: 80.
Hostovice: Rouček - Dvořák, Bude (36. Fajt), Hodek, Harciník, Langer, Varga, Zoubele, Černohorský, Ahmed, Šimáček (60. Švejdar).