V dresu Pražanů vyběhly na hřiště legendy československého fotbalu jako Antonín Panenka, Karol Dobiáš či olympijský vítěz z roku 1980 Jan Berger.

SKVĚLÝ VÝKON KORUNOVALO DESET GÓLŮ

„Hrálo se mi dobře, trávník i hřiště bylo fajn. Atmosféra byla super. Myslím si, že diváci viděli skvělý výkon hráčů, který byl korunovaný deseti brankami. Jsme spokojení," povídal po exhibici Antonín Panenka, mistr Evropy z roku 1976.

Stejně jako v Bělehradě, i v Malečově ukázal svou parádní disciplínu a ve 35. minutě proměnil penaltu nařízenou po faulu na Hartiga. Svou trefou tak krátce před pauzou srovnal stav na 3:3!

I ve druhé půli se diváci skvěle bavili, sudí Pavlín Jirků si například z hrací plochy odskočil pro občerstvení nebo vzal jedné z fanynek sluneční brýle se slovy „na ten fotbal se stejně nedá koukat."

PO ZÁPASE SI DALI PENALTY NAVÍC

Klokani si nakonec v Malečově doskákali pro výhru 6:4, důležitější než výsledek ale byla zábava. I proto se oba celky domluvily a přidaly i penaltový rozstřel, ve kterém uspěli zase domácí.

„Byl jsem rád, že jsem se na hřišti mohl potkat s hráči jako je Antonín Panenka. Byl to pro mě velký zážitek a doufám, že se bavili i diváci. Zápas jsem si užíval a jsem rád, že se hrálo právě v Malečově," řekl serveru onlajny.cz Martin Kodaj, v současnosti největší osobnost FK Malečov.

Malečov – Bohemians Praha 1905 4:6 (3:3) Branky: 13. Kulhánek, 20. Ptáček, 33. Růžička, 48. Kodaj – 15., 25., 64. a 71. Škoda, 35. A. Panenka z PK, 39. T. Panenka. Rozhodčí: Jirků. Diváci: 260.
Bohemians: J. Němec (na penalty P. Dobiáš) – K. Dobiáš, Prokeš, J. Berger, P. Dobiáš – Mojžíš, A. Panenka, Hartig, Holota – T. Panenka, M. Škoda st.