„S výkonem jsem spokojený. Je vidět, že kluci pochopili, co se po nich chce a co jsme v přípravě trénovali," pochvaloval si po utkání kormidelník Libouchce.

Jeho družstvo v generálce zdaleka nebylo kompletní, přesto vedlo v poločase 2:1. „Někteří hráči byli ještě na dovolené, přesto utkání splnilo účel. Měli jsme dalších pět nebo šest gólových šancí a kdybychom je proměnili, vypadal by výsledek jinak. Těší mě ale, když vidím, kam naše příprava dospěla," pochvaloval si kouč.

HRÁČI DOSTANOU VOLNO

Podle jeho slov letní příprava splnila účel. „Začali jsme brzo, ale co jsem chtěl, to se splnilo. Kluci trénovali opravdu hodně a věřím, že jim to něco dalo. Nyní nás čekají poslední tři tréninky v týdnu a o víkendu budou mít kluci volno, aby si odpočinuli," prozradil Strádal.

Do nové sezony vstoupí jeho tým v sobotu 27. srpna domácím soubojem s Křešicemi. „Většinu týmů v soutěži známe, nováčci jsou pro nás zatím nečitelní. Věřím ale, že jsme dobře připraveni, a že si nenecháme utéct začátek jako loni, kdy nám nevyšel podzim a na jaře jsme to horko těžko doháněli," nechal se slyšet lodivod Libouchce.

CHTĚJÍ BÝT DO PÁTÉHO MÍSTA

A jaké tedy budou ambice jeho týmu? „Budeme chtít atakovat přední pozice. Slyšel jsem, že se od příští sezony mají slučovat 1.A třídy, takže nás asi čeká pěkná divočina. Budeme chtít hrát do pátého místa, abychom mohli být v klidu," říká jasně Václav Strádal a dodává:

„Kádr máme dobrý a příprava se povedla. S účastí jsem více než spokojený, na tréninky paradoxně chodilo více lidí než na zápasy. Snad to prodáme v sezoně," doufá kouč fotbalistů Libouchce.

Libouchec – Obrnice 3:3 (2:1)Branky Libouchce: Černohorský, Němeček, Vacek.
Libouchec: Pluhař – Hejna, Kučera, Martinů, Richter – Palaščák, Studený, Balog, Vacek – Černohorský, Němeček.