„Máme soupeři co vracet. Nepojedeme k nim ale bránit. Chceme hrát fotbal, být aktivní a zvítězit," říká odhodlaně ústecký kormidelník.

Jeho svěřenci před týdnem dobře vkročili do sezony, když hladce porazili Vltavín. „Start do soutěže se nám vydařil, ale tentokrát nás čeká o poznání těžší soupeř. Zlín má velmi zkušený tým, pozor si musíme dát na všechny hráče, ne na jednotlivce," varuje Přerost.

Přesto stojí za to některá jména vyzdvihnout. V kádru Ševců hrají například zkušení Tomáš Polách a David Hubáček, v útoku pak nejlepší střelec uplynulého ročníku soutěže Lukáš Železník. Ten loni Armě ve dvou zápasech vstřelil čtyři góly a to ještě na ústeckém stadionu neproměnil pokutový kop! „Bude to náročné utkání, musíme si dát pozor na standardní situace a na soupeře se dobře připravit," má jasno trenér Ústí.

Přestože má Zlín velezkušený a dobře poskládaný tým, recept na jeho porážku existuje. Před týdnem totiž Ševci prohráli v Sokolově 0:2. „Co jsem měl ale možnost vidět, tak na začátku zápasu nehrál Zlín vůbec špatně. Nyní navíc bude hrát doma a úvodní porážku bude chtít napravit," je si vědom Lukáš Přerost.

Před jeho týmem tak stojí velmi náročný úkol. Pokud chce zvítězit, musí předvést výkon na hranici svých možností. „Měli bychom být téměř kompletní, nejistý je jen start Richarda Veverky, který má drobné šrámy z úvodního zápasu. Ostatní naši hráči jsou ale zdravotně v pořádku a připravení poprat se o body," dodává na závěr kormidelník Ústečanů Přerost.