„Rozhodčí to nezvládl. Po našem faulu udeřil domácí hráč Baláže loktem v přerušené hře a vznikla z toho mela, po které padly další červené karty. I pro Chrudimského, který šel Baláže bránit. Vůbec k tomu ale nemuselo dojít, stačilo, aby sudí dával žluté karty za zákeřné fauly domácích," zlobil se asistent trenéra Osady Petr Čítek.

PROSPALI POLOČAS

Jeho tým v Duchcově prospal první půli. „Byla z naší strany tragická, dělali jsme chyby, prohrávali souboje a ztráceli balóny. Domácí šli do vedení a před pauzou přidali z brejku druhý gól," vyprávěl Čítek.

Do druhého dějství ale vyběhl zcela jiný Střekov. „Začali jsme se hýbat a najednou nás bylo plné hřiště. Dali jsme tři góly a otočili to," pochvaloval si kouč Střekova a dodal: „Start do soutěže se nám vydařil, máme šest bodů, ale stále je na čem pracovat."

Duchcov – Střekov 2:3 (2:0)Branky: Balog 2 – Satran 2, Bubla. Rozhodčí: Biolek. ŽK: 5:2. ČK: Balog, Pešek – Chrudimský. Diváci: 60.
Střekov: Dvořák – Bubla, Tichý, Kabátník, Baláž – Sukama (55. Bednář), Novotný, Chrudimský, Stakič – Satran, Kmec (88. Hudík).