Mojžíř díky hattricku Vitáska vyřadil favorita, exdivizní Štětí!

Mojžíř - Skvělé! Mojžíř se vzepřel favoritovi a díky hattricku Aleše Vitáska vyřadil Štětí z poháru po výsledku 4:2.

7.8.2017

Fotbal Mojžíř. Ilustrační foto. Foto: Deník/Rudolf Hoffmann

Fotbalisté Mojžíře za sebou mají parádní vstup do krajského poháru! Proti Štětí, které sestoupilo z divize, rozhodně nebyli favoritem, díky koncertu Vitáska však slaví překvapivý postup do dalšího kola!

„Chyběli nám oba stopeři a začali jsme hodně s respektem. Hráči totiž měli teprve v úterý první trénink,“ objasňuje Josef Kolankiewicz, sekretář Mojžíře.

Domácím však ostych dlouho nevydržel, v 10. minutě si pozdější hrdina večera parádní ranou na zadní tyč otevřel svůj střelecký účet a byť hosté vzápětí srovnali, Vitásek a po něm Pavlík poslali Mojžíř do dvoubrankového vedení. Zejména Vitáskova trefa z přímého kopu z dobrý 25 metrů byla výstavní! „

Máme dobré míče, které když se nafouknou, tak letí. Zkusil jsem vystřelit a spadlo to tam,“ hodnotil svou druhou trefu střelec.

TLAK HOSTŮ NEPŘIŠEL

Štětí brankou do šatny z přísné penalty snížilo, po přestávce se tak čekal drtivý nápor. „Mysleli jsme, že nás ve 2. poločase přejedou, ale nestalo se. Sice nám trochu chyběla fyzička, ale proti silnějším týmům umíme hrát,“ těšilo dále Josefa Kolankiewicze.

V 65. minutě vstoupil do hry výrazně rozhodčí, který nejprve zapískal zcela nesmyslnou penaltu pro Štětí, po poradě s asistentem ji nakonec odvolal. Definitivní razítko na postup pak přidal Vitásek, jenž po dlouhém pasu parádně z voleje trefil míč do vzdálenější šibenice a stylově zkompletoval hattrick.

I přes závěrečný nápor už hosté s výsledkem nepohnuli a Mojžíř se tak raduje z překvapivého postupu d dalšího kola. V něm by si střelec Vitásek přál derby s Neštěmicemi.

Autor: Daniel Brzák

7.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Vysokoškolská studentka Tereza Hyťhová (SPD) z Krupky je nejmladší krajskou zastupitelkou v České republice.
161

Věřím, že dostuduji vysokou školu a také se budu naplno věnovat Sněmovně

Habrovice - Sobotní výlov Habrovického rybníka přilákal stovky diváků. Osobní vozidla stála po obou stranách silnice z Habrovic až do Skorotic, autobus číslo 15 nemohl projet, další zvědavci přišli přes pole ze Všebořic.

Nehoda se zraněním uzavřela tunel Libouchec na dálnici D8

Libouchec - Vážná dopravní nehoda osobního auta s karavanem v tunelu Libouchec ve směru na Prahu zkomplikovala v pondělí dopoledne dopravu na dálnici D8.

STAN bude požadovat přepočítání výsledků voleb, chybí mu "kroužky"

Ústecký kraj - Uskupení Starostové a nezávislí prý chybějí preferenční hlasy.

Katastrofální obrana Neštěmic, Brná v laufu

Ústecko – Fotbalisté Brné a Neštěmic zažívají v krajském přeboru zcela odlišný podzim. Zatímco Brné se daří a dokázala vyhrát i těžké utkání v Žatci, Neštěmice doma nestačily na poslední Modrou.