Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Mojžíř loupil v Kamenici. Rozhodla trefa v závěru!

Mojžíř, Česká Kamenice – Cenné tři body vybojovali v 1.A třídě fotbalisté Mojžíře. Na půdě České Kamenice zvítězili 2:1 a v tabulce dál stíhají nejlepší týmy soutěže z Modré a Jílového, na které ztrácejí jen dva bodíky.

12.4.2017

Fotbalisté Mojžíře. Ilustrační fotoFoto: Rudolf Hoffmann

„Byl to hodně náročný zápas proti soupeři, který nám nesedí. Domácí hráli hodně tvrdě a popravdě jsem nevěřil, že si přivezeme tři body," přiznal sekretář Josef Kolankiewicz.

Výhra Mojžíře se nerodila vůbec snadno. „Od sedmé minuty jsme po naší chybě prohrávali, pak se ale hra srovnala a ve 28. minutě vyrovnal z trestného kopu Stárek, který se trefil krásně k pravé tyči," popisoval sekretář klíčové okamžiky.

Ve druhé půli se na hřišti výrazně přitvrdilo. „K vidění byl spíše boj než líbivý fotbal, rozhodčí musel tasit karty. Domácí dostali v 90. minutě červenou, ale ještě předtím zakroutil ze standardky míč k zadní tyči Pavlík a zápas rozhodl," radoval se Kolankiewicz.

Česká Kamenice – Mojžíř 1:2 (1:1) Branky: Černý – Stárek, Pavlík. Rozhodčí: Maleček. ŽK: 4:4. ČK: 1:0 (P. Vaněk). Diváci: 110.
Mojžíř: Michal Kubec – Králik (89. Růžek), Jankovský, Král, Stárek – Bernášek (46. Pavlík), Sikora, Fiala, Valta (90. Mach) – Vitásek, Schmied.

12.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
Volby na Třebíčsku.
51

Odpoledne začínají volby do Sněmovny

70

ANKETA: Zavedli byste v České republice euro?

Ústí nad Labem - Za chvíli se Ústí nad Labem bude říkat město amatérských běžců. Před týdnem se závodilo pod Erbenkou, v neděli v Dubicích, se středu USK Slávie - oddíl běhu na lyžích v součinnosti s KTVS PF UJEP nabídla veřejnosti přespolní běh pod záštitou rektora UJEP Martina Baleje.

Mojžíř - Peníze na opravu zázemí mojžířských fotbalistů schválili v září zastupitelé města.