„Přitom Děčín byl hodně kvalitní soupeř, divím se, že mají tak málo bodů," glosoval utkání sekretář Mojžíře Josef Kolankiewicz. První šanci zápasu obstaral Růžek, ale jeho střela se neujala.

„Pak už přišly chvíle Pavlíka, který utkání režíroval, dal dvě branky a na dvě přihrál," komentoval Kolankiewicz. Poprvé utekl obráncům ve 41. minutě, kdy poslal domácí výběr do vedení. „Pak platilo nedáš, dostaneš. Z rohu jsme šli podruhé do vedení, ale v 67. minutě bylo srovnáno," popisoval sekretář klubu.

Remízový stav vydržel pouze deset minut, pak se opět předvedl Pavlík, který utekl stoperům a zajistil Mojžíři vedení. Poslední trefu obstaral Vitásek, kterého vyzval opět Pavlík.

Mojžíř - Junior Děčín 4:2 (1:0) Branky: Pavlík 2, Valta, Vitásek - Jakubec, Drahoňovský. Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 0:3. Diváci: 200.
Mojžíř: Š. Kubec - Králik, Jankovský, Král, Mach - Zabloudil, Růžek (67. Stárek), Sikora, Valta (87. Bernášek) - Vitásek, Pavlík (82. Zikmundovský)