Mohou si tak dovolit luxus a v utkání s Rumburkem dát příležitost hráčům, kteří se pravidelně objevují v dorosteneckých soutěžích. „Nejlepší je pro nás stavět na odchovancích," pronesl opakovaně trenér Neštěmic Martin Beran.

Nehoní body za každou cenu

Do konce letošního ročníku krajského přeboru už zbývá odehrát pouze čtyři kola a celek Neštěmic nemusí honit body za každou cenu. Na sedmém místě se ještě mohou pokusit přetlačit Horní Jiřetín a skončit do první šestky.

Ve středu tabulky se Neštěmic boj o přední postupová místa netýká, stejně tak ale nehrozí tlak týmů, které bojují o záchranu. Co by za to taková Kadaň, tradiční účastník krajského přeboru, dala, aby byla v pozici hráčů trenéra Martina Berana.

Odčiní potupu z Vilémova?

Poslední kolo nebylo pro Neštěmice úspěšným, na rozjetý Vilémov nestačily vysoko 0:4, a mají tak ideální příležitost, aby se znovu ukázaly.

Jejich soupeř, zatím nejslabší celek Rumburk, se v roli nováčka nezhostil své úlohy nikterak dobře a elitní soutěž ústeckého kraje ihned po roce zase opustí. První vzájemné utkání vyšlo lépe hráčům z Děčínska, kteří zvítězili 2:1.

Jak dopadne odveta, se mohou jít fanoušci fotbalu podívat do Neštěmic v neděli 31. května od 15 hodin.