Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Naše hra se úplně sesypala, uznal střekovský Čítek

Lovosice – Předposlední kolo letošní sezony 1.A třídy si fotbalisté Střekova za rámeček nedají. Na půdě Lovosic šestkrát inkasovali a vrátili se domů s debaklem.

11.6.2017

Trenér fotbalistů Střekova Petr Čítek.Foto: Deník/ Rudolf Hoffmann

„Výsledek je hrozivý, ale zasloužený. Lovosice byly po celý zápas lepším týmem,“ uznal sportovně Petr Čítek, asistent trenéra Osady.

Jeho tým prohrával už po osmi minutách. „Domácí na nás vlétli, my jsme nestíhali a dělali chyby. První gól jsme dostali ze standardky. Pak navíc obdržel Tichý červenou kartu a hráli jsme v deseti. V závěru poločasu jsme měli šanci, gólman ale vytáhl míč ze šibenice a prakticky z protiútoku jsme inkasovali podruhé,“ mrzelo Petra Čítka.

TŘETÍ BRANKA JE ZLOMILA

Na začátku druhé půle přidaly Lovosice třetí branku a bylo po zápase. „Naše hra se úplně sesypala, viděli jsme, že nemáme šanci. Po faulu na Kabátníka byl sice ještě vyloučen domácí stoper, ale to nám moc nepomohlo, i v deseti nás Lovosice jasně přehrávaly a vstřelily nám další tři branky,“ zlobil se asistent.

Sezonu uzavře Střekov za týden doma v derby s Velkým Březnem. „Chceme vyhrát,“ vyslovil Čítek přání.

Lovosice – Střekov 6:0 (2:0)Branky: Walter 3, Culek 2, Zdvořák. Rozhodčí: Matys. ŽK: 1:1. ČK: 1:1 (Kovařík – Tichý). Diváci: 40.

Střekov: Dvořák – Franc, Tichý, Rohlík, Bubla – Páša, Novotný, Lenc, Kabátník – Satran, Lejček (70. Kubík).

11.6.2017 VSTUP DO DISKUSE

Požár na skládce Celio v pondělí v noci a v úterý ráno.

Zelení: Celio si zapálilo svou skládku samo. Absurdní, reaguje společnost

Volby v centru Ústí nad Labem krátce po jejich pátečním zahájení
AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE
113

ON-LINE: Sleva za lístky, gel proti žloutence. Ústecký kraj volí poslance

Semafor, kam se podíváš. Řidiči mířící do Ústí nebo Hřenska musejí být trpěliví

Děčín, Ústecko /FOTO/ – Řidiči v Děčíně zuří. Dopravu totiž komplikují další rozkopané silnice. Tentokrát se musí obrnit trpělivostí lidé mířící z Děčína do Ústí nad Labem nebo opačně, hned tři semafory pak potkají i na cestě přes Loubí do Hřenska.

Komáří vížka - 65 let stará sedačková lanovka z Krupky na Komáří vížku prochází v těchto dnech technickou kontrolou a údržbou.

Hurá na kapry! Sobota láká na výlov Habráku

Habrovice - Výlov kapříky v Habrovickém rybníku čeká už tuto sobotu 21. října. Začíná hodně brzy.

AUTOMIX.CZ / SLEDUJEME ON-LINE

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.