Fotbalisté Velkého Chvojna neponechali nic náhodě, v domácím prostředí porazili rezervu Velkého Března 4:2 a zajistili si postup do vyšší soutěže. Na druhém místě v tabulce skončil rezervní celek Brné, který nasbíral stejný počet bodů jako vítěz, ale má s Velkým Chvojnem horší bilanci ve vzájemných zápasech (2:2, 1:4) i horší skóre.

Právě rezerva Brné měla možnost postupu v minulé sezoně, ale dobrovolně se jí vzdala. Poslední příčku v tabulce letošního ročníku soutěže obsadila skorotická rezerva, která v posledním kole soutěže podlehla Brné B.

Výsledky – 3. třída: Petrovice B – Božtěšice 5:0 (1:0). Branky: Polák 2, Hladík, Kytka, Novák. Rozhodčí: Sýs. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Hosté nastoupili v devíti hráčích a až v průběhu zápasu jim přijel desátý hráč. Domácí se ujali vedení a po přestávce byl zápas zcela v jejich režii.

Telnice – Malé Březno 1:3 (0:2). Branky: Jan Veselý – Secký 2 (obě z penalty), Nosek. Rozhodčí: Škvor. Bez karet. Diváci: 45. Domácí v prvním poločase neproměnili gólové šance a hosté se dvěma penaltami dostali do vedení. Ve druhé půli už si pak náskok ohlídali.

Velké Chvojno – Velké Březno B 4:2 (2:1). Branky: Štolfa, Paradys, Král, Novák – Janek, Kmoníček. Rozhodčí: Kroutil. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Fotbalisté Velkého Chvojna vedli v poločase 2:1 a ve druhé půli se prosadili ještě dvakrát, čímž rozhodli o svém triumfu v soutěži.

Chabařovice B – Svádov B 1:3 (0:0). Branky: Bude – Nevole 2, Dvořák. Rozhodčí: Prekop. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Domácí hráči působili fotbalovějším dojmem, hosté ale dokázali z brejků trestat jejich chyby a vyhráli.

Skorotice B – Brná B 1:2 (0:0). Branky: Kučera – Culek, Jelínek. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Ve vyrovnaném zápase posílil ve druhém poločase hosty kanonýr Culek a vstřelil gól. Rozhodnutí přišlo v 70. minutě, kdy se Jelínek trefil z trestného kopu.