Zaváhání čtyři kola před koncem soutěže může stát hráče Českého lva postup do krajského přeboru. „Bohužel, je to pro nás obrovské zklamání. Ve druhém poločase jsme předvedli katastrofální výkon. Vůbec si to nedokážu vysvětlit," přiznal po utkání neštěmický kormidelník Martin Beran.

Začátek duelu přitom jeho svěřencům vyšel nad očekávání. Už v 5. minutě poslal Svoboda Českého lva do vedení a i v následujících minutách měly Neštěmice více ze hry. „Bohužel se nám ale nepodařilo přidat druhou branku. Ve 23. minutě šel Černohorský sám na brankáře, ale neuspěl, o dvě minuty později napálil Valenta tyč a pak neproměnili dvě obrovské šance Stehlík s Valentou," vyprávěl kouč Neštěmic.

Místo vedení o několik gólů přišel krátce před přestávkou trest. „Domácí ve 42. minutě vyrovnali a ve druhé půli jsme naprosto selhali. Hned na začátku jsme dostali gól za standardky. Bohužel nás nepodržel ani brankář Dráb, který si vybral špatný den a některé branky byly jeho," litoval trenér Českého lva.

Fotbalisté Neštěmic si tak značně zkomplikovali postup do krajského přeboru. „Soupeř vyhrál zaslouženě, ve druhé půli jsme hráli špatně. Je to pro nás samozřejmě komplikace, ale do konce zbývají čtyři kola a pokusíme se vyhrávat a dostat Milešov pod tlak. Třeba se ještě vrátíme před něj, vždyť ho čekají těžké duely v Libouchci a se třetí Osadou. Snad nám Střekov pomůže," věří Beran, jehož tým za týden doma hostí Jílové. „Musíme se vrátit zpátky na zem a zvítězit," má jasno.

Milešov – Neštěmice 4:1 (1:1) Branky: Petrik, Petr Pazdera, J. Brabenec, Hlaváček – Svoboda. Rozhodčí: Javorek. ŽK: 3:3. Diváci: 300.

Neštěmice: Dráb – Žid, Klier (69. Pliska), Strnad (80. Machovský), Hůla – Svoboda, Kubaška, Valenta, Holly – Černohorský, Stehlík (46. Janda).