Vedení klubu ho dokázalo bleskurychle nahradit, kormidla se chopil zkušený Martin Beránek, který naposledy působil v sousedním Mojžíři. „Dohodli jsme se na spolupráci do konce podzimu, pak se budeme bavit, co dál. Znám problematiku zdejšího fotbalu a chci Neštěmicím pomoci," řekl nový lodivod lva.

V premiérovém klání na lavičce Neštěmic ale body neslavil. Jeho tým ve Vilémově padl 0:3. „Nehráli jsme špatně, kluci bojovali a bylo to vyrovnané. Bohužel jsme ale dostali gól do šatny, když jsme v situaci šest na čtyři ztratili míč, domácí rychle přenesli hru a hráč soupeře přeloboval našeho gólmana," popsal Beránek úvodní trefu zápasu.

DOSTALI LEKCI Z PRODUKTIVITY

Po pauze navíc přišel i druhý gól. „Pak jsme se do nich zakousli a měli šance, ale nebyli jsme produktivní. Domácí nám dali lekci z proměňování šancí," mrzelo nového trenéra Neštěmic.

Jeho tým je v tabulce až třináctý. „Co si budeme nalhávat, hrajeme o záchranu. V posledních třech kolech podzimu máme doma Žatec, jedeme do Brné a končíme doma s Hrobcemi. Z těchto zápasů chceme získat alespoň šest bodů," plánuje Martin Beránek.

Vilémov – Neštěmice 3:0 (1:0)Branky: Havel 2, Kaňkovský. Rozhodčí: P. Černý. ŽK: 2:3. Diváci: 120.

Neštěmice: Čermák – Stehlík, Soukup, Klier, Lehký – Růžička, Holly, Křivan (13. Paseka), Krok (69. Hönl), Maštalíř (81. Janda) – Martínek.