„Leží na nás těžká deka,“ hledal na úvod těžko slova trenér Neštěmic Martin Beran. Jeho svěřenci prohráli pátý zápas v řadě a propadli se na čtrnáctou příčku.

V Jiřetíně šlo o klasický šestibodový duel, Neštěmičtí po brance Kroka vedli, jenže domácí důraznou, tvrdou hrou a bojovností utkání čtyřmi brankami otočili.

SK Brná - Litoměřicko B 3:2 PK.
FOTO: V Brné padaly krásné branky, hlavní roli sehrály penalty

„Hřiště bylo strašně podmáčené, ale to je stejné pro oba týmy. My jsme byli v první půli lepším týmem, nedokázali jsme ale přidat další góly. O poločase si řekneme, že si musíme dát pozor na úvod druhého dějství a místo toho po deseti minutách prohráváme 2:1,“ štvalo Berana.

ROZHODLA BOJOVNOST

Ten našel velké mezery i v důrazu a bojovnosti. „Domácí hráli hodně tvrdě, nemyslím ale, že zákeřně. Chodili do skluzů, bojovali a tu výhru si prostě zasloužili. My jsme se po gólu na 2:1 k ničemu nedostali, jen jsme koukali, jak kolem nás běhají a berou nám balón.“

Neštěmice se musely venku opět potýkat s mnoha absencemi. „To už je venku klasika. Neházíme ale flintu do žita. Musíme se chytit na nějakém zápase a začít zase sbírat body,“ uzavřel lodivod Lva.

Horní Jiřetín/Litvínov - Neštěmice 4:1 (0:1) Branky: Kopta 2, Mikulčík, Hošek - Krok. Rozhodčí: Rouček. ŽK: 2:0. Diváci: 80.