První minuty zápasu patřily jasně domácím a při Neštěmicích stáli všichni svatí. „Byly tam dva závary před bránou, byli jsme rádi, že jsme neinkasovali, ale dál jsme zůstali pod tlakem," načal hodnocení Beran.

Modlany se mohly spolehnout na zkušenosti a um Doležala s Tesaříkem, kteří dirigovali hru záložní řady. „To hrálo svou roli, navíc nám dělal velké problémy kluzký terén, špatně jsme se na něm pohybovali," prohlásil kouč.

První vlaštovkou hostujícího týmu byla hlavička Borovce, který se dostal do blízkosti branky po přesném centru Lukáše Kroka. „Vypadalo to, že se toho trošku lekl. Modlany pak z dálky orazítkovaly tyčku. Obrovskou šanci měl těsně před odchodem do šaten Habrdle, který si tak dlouho zpracovával míč na malém vápně, až o něj přišel," litoval promarněné šance Beran, který tuto situaci označil za jednu z klíčových v utkání.

Změna stran ještě zvýraznila herní převahu domácích, kteří hru opanovali. „V 64. minutě se trefil Tesařík přes zeď, brankář se ani nehnul. V 77. minutě to samé zopakoval Doležal, který to kopl stejně," popsal gólové chvíle Beran. Pak už se na hřišti jen červenilo, Vobecký musel jít do kabin napřed a napodobil ho i Šmejkal, který měl potyčku s domácím Formánkem.

Modlany – Český lev Neštěmice 2:0 (0:0)

Branky: Tesařík, Doležal. Rozhodčí: Zavadil. ŽK: 3:4. ČK: 1:2 (Formánek – Vobecký, Šmejkal). Diváci: 150.

Neštěmice: Bakiu – Vobecký, Doubek, Hůla, Maštalíř – Stehlík, Martínek, Paseka, Habrdle (84. Šmejkal) – Krok (78. Dvořák), Borovec (64. Svoboda).